Одномоментна імплантація зубів

16 жов 16:23 Категорію «Статті»
Для багатьох пацієнтів часті візити в клініку під час лікування зубів викликають сильні переживання. Стрімкий розвиток стоматології дозволяє в найкоротші терміни добитися красивої посмішки.

Одномоментна імплантація зуба - це процедура установки імплантату на місце втраченого зуба в той же день після його видалення. Іншими словами, пацієнт приходить в стоматологію, щоб видалити зуб, і йому відразу ставиться штучний корінь - імплантат. Іноді навіть з тимчасової коронкою. Це дозволяє значно заощадити час і уникнути додаткових маніпуляцій, які можуть знадобитися, якщо зуб відсутній довгий час.

Коли не можна робити одномоментну імплантацію

Щоб операція і подальше відновлення пройшли успішно, потрібно ретельно підготуватися. У цьому вам допоможуть досвідчені стоматологи, відповідально підходять до імплантації ще на етапі планування у стоматології Dr.Nazarchuk.
  • Обов'язково потрібно усунути карієс, а також запальні процеси в м'якої і кістковій тканинах. Для цього лікарем повинна проводитися якісна санація порожнини рота.
  • Необхідно переконатися в достатній товщині кістки, яка потрібна для гарної стабілізації імпланта. Якщо кісткової тканини недостатньо, обов'язково проводиться нарощування кісткової тканини. 
  • Імплантацію доведеться відкласти до досягнення пацієнтом 18 років.
  • Не можна встановлювати імпланти до лікування злоякісних новоутворень, захворювань крові.
АвторизацияРегистрация