Протезування жувальних зубів

05 сер 11:56 Категорію «Статті»
      Потрібно виконати протезування жувальних зубів? Пройдіть лікування в стоматологічному комплексі «Dr.Nazarchuk» в Тернополы! Ефективні методики, безболісні процедури, приємні досвідчені лікарі - записуйте на прийом по телефону +38(097)3000-190 .
 Жувальні зуби - моляри і премоляри - при прийомі їжі відчувають підвищене навантаження. Саме тому їх втрата може призвести до дуже серйозних наслідків.

Чому важливо пройти протезування?

 У разі втрати жувальних зубів доводиться неминуче зіткнутися з такими проблемами:
  • ускладнення процесу пережовування їжі. Результатом буде поява проблем з шлунково-кишкового тракту;
  • зміна геометрії щелепи. Це негативно вплине на естетику, змінить риси обличчя в гіршу сторону. 
З цих причин втрата навіть одного моляра або премоляра вимагає виконання протезування. У сучасній стоматології воно може бути виконано за допомогою як незнімних, так і знімних конструкцій.

Типи незнімного протезування жувальних зубів

Незнімне протезування дозволяє ефективно вирішити функціональні, а також естетичні проблеми. Можуть бути використані незнімні конструкції декількох типів:
  • коронки - традиційний варіант, що відрізняється доступністю. Застосовується, якщо спостерігаються сильні руйнування, однак частина, яку можливо використовувати як опору для коронки, збереглася. Коронки можуть виготовлятися з різних матеріалів - металокераміки, кераміки, діоксиду цирконію . Ми у своїй практиці саме використовуємо останній варіант .І вважаємо його найкращим варіантом як з косметичної точки так і функціональної .
  • мости - надійний варіант, який підходить в тому випадку, якщо по обидва боки від дефекту зберігаються опорні зуби. Мостовидний протез заміщає собою втрачені зубні одиниці. Крайні його коронки надягають на обточені здорові сусідні зуби.АвторизацияРегистрация