Імплантація зубів All-on-4

26 лип 08:44 Категорію «Статті»
Шукаєте клініку, в якій якісно виконується імплантація зубів All-on-4? Скористайтеся послугами стоматології «Dr.Nazarchuk», де про вас подбають досвідчені лікарі, а ціни приємно здивують! Записатися на прийом можна за телефоном +38(097)3000-190 .
Сучасна стоматологія може запропонувати безліч методик відновлення втрачених зубів. Найбільш надійний з них - це застосування імплантатів. В ході процедури може бути використано різне їх кількість. Сьогодні широке поширення починає отримувати імплантація зубів All on 4. 

Що являє собою методика Аll-on-4?

 «All-on-4» з англійської можна буквально перекласти як «все на 4». Вперше ця методика була використана два десятка років тому в Португалії лікарем П.Мало. Суть методики полягає в наступному: опорою для протезної конструкції служить чотири імплантати - по два на передній ряд і жувальні зуби.
 Завдяки точному розрахунку місця установки після закінчення операції досягається максимально рівномірний розподіл жувального навантаження. Методика дозволяє виконати незнімне протезування, навіть коли у пацієнта спостерігається повна адентія.
 Зараз технологія «All-on-4» є торговою маркою одного з найбільших виробників імплантатів. Методику з успіхом використовують прогресивні стоматологічні клініки в усьому світі та у нашому файному місті.
 АвторизацияРегистрация