Керамічні вініри - кращий вибір для білосніжної усмішки у Тернопоіль

21 кві 17:11 Категорію «Статті»
Керамічні вініри - тонкі накладки на передні зуби, виготовлені з кераміки в зуботехнічній лабораторії в Тернополі.

За допомогою керамічних вінірів можна:

- Красиво відновити передні зуби
- Виправити форму передніх зубів
- Виправити кривизну передніх зубів
- Виправити колір передніх зубів

Переваги керамічних вінірів:

- не можна відрізнити від натуральних зубів.
- Міцність і довговічність.
- Довгий термін служби - більше 10-ти років!
- Зберігають свій колір весь термін служби.

Що потрібно знати про керамічні вініри у Тернополі?

Для того щоб виготовити вініри, лікар в стоматології Dr.Nazarchuk в перші відвідини виконує щадне обточування зубів з передньої, бічних і ріжучої поверхонь. Знімається не більше 1.5 мм з кожної поверхні. З пацієнтом обговорюються всі його побажання з приводу майбутньої форми і кольору керамічних вінірів.

Зуботехнічна лабораторія виготовляє керамічні вініри протягом одного тижня. Весь цей час пацієнт ходить з тимчасовими вінірами, які виготовляються в перші відвідини.

У друге відвідування готові вініри приміряються на зуби, лікар оцінює якість їх виготовлення, пацієнт оцінює естетичні параметри. Якщо і лікар, і пацієнт задоволені якістю і естетикою готової роботи, то вініри фіксуються на зубах за допомогою композитного цементу.

Для того, щоб керамічні вініри вийшли якісними, красивими, гармонійно вписувалися в загальний вигляд людини, лікаря-стоматолога та зубного техніка необхідно володіти глибокими знаннями анатомії, вміти враховувати антропометричні параметри особи і нюанси біомеханіки зубощелепної системи людини. В іншому випадку робота вийде некрасивою і нефункціональної.

Ми вміємо робити керамічні вініри "живими"! Наш багаторічний досвід, знання, навчання і численні добрі відгуки наших пацієнтів дозволяють нам це стверджувати! Приходьте і Ви, ми Вам допоможемо!АвторизацияРегистрация